Tõrva lõviklubi mehed valisid uue presidendi

Tõrva LionsI klubi mehed valisid Pikasilla kalavetel uueks presidendiks Agu Kabritsa. FOTO: Erakogu

Tõrva Lionsi klubi mehed riputasid teisipäeva õhtul Pikasillas ühisel kalapüügil klubi presidendiketi pärast 20-aastast vaheaega taas Agu Kabritsa kaela, kes oli sajandi hakul ka klubi ellukutsuja.

«Olin 2001. aastal klubi esimene president ja nüüd läheme teisele ringile,» lausus Agu Kabrits.

Tõrva lõviklubiga algusaastal liitunud 22 mehest on klubi rivistuses endiselt 15 ning uusi liitunuid on aastatega olnud 11, mistõttu on Kabritsa sõnul bilanss püsinud positiivsena.

Eelkõige on mehed Lionsi klubisse kokku tulnud soovist aidata materiaalsest küljest inimesi, kellel pole elus läinud kõige paremini. Eelkõige peresid, kus kasvab haige laps, kelle toimetulekut on tarvis igakülgselt toetada.

Lisaks on lõviklubi kaasa löönud ühiskondlikel heakorratöödel, tegeletakse petangiga ning näiteks juulis minnakse praamiga imetlema Võrtsjärve ilu.

Klubi sünnipäev on oktoobris, kuid juunis tullakse kalavetele kokku, et vahetada välja klubi president. Kuna kõik soovijad on saanud esilõvi kohal juba olla, võttis ametiketi teist korda aastaks enda kanda Agu Kabrits. Keti riputas talle kaela senine president Andrus Horn, OÜ Helme Maasikakasvatus juhataja. 

Tõrva LionsI klubi mehed valisid Pikasilla kalavetel uueks presidendiks Agu Kabritsa. FOTO: Erakogu
Tagasi üles
Back