Madis Perli
, videoreporter
Lootose naiskond.
Lootose naiskond. Foto: Riina Rinne

Pühapäeval 25. juulil läks Põlva Lootose naiskond Viljandis Naiste Meistriliiga 12. vooru mängus vastamisi JK Tulevik/Suure-Jaani United ühendnaiskonnaga ning võitis 3 : 1.

Mängu eel Põlva Lootose ees liigas viiendat kohta hoidnud JK Tulevik/Suure-Jaani United jäi kohtumises tagaajaja rolli 12. minutil kui Lootose kapten Ave-Lii Laas külalised karistuslöögist juhtima viis.

Üheksa minutit hiljem suutis kodunaiskond küll viigistada, kuid poolaja lõpu eel, 38. minutil skooris Kärt Hüdsi ja viis Lootose uuesti juhtima.

Kohe teise poolaja alguses kindlustas Kristin Kukli põlvakate edu veelgi. Ehkki kohtumise lõpp kulges väga võitluslikult, siis rohkem väravaid ei löödud ning Lootose naiskond naasis Viljandist 3 : 1 võiduga. Liigatabelis tõusis naiskond viljandimaalastest mööda viiendaks.

Järgmises voorus võõrustab Lootos neljandal kohal paiknevat Pärnu JK Vaprust, kes hoiab Lootose ees kuuepunktilist edu. Kohtumine algab Põlva Lootospargis 31. juulil kell 18.