Künklikud Valga tänavad läbivad remondi

Lisaks Metsa ja Kuperjanovi tänava lõikudele saab Valgas täies pikkuses korda künklik Lõuna tänav, kus praegu hoiatab liiklejaid ebatasase tee eest liiklusmärk. FOTO: Tiit Loim

Metsa, Kuperjanovi ja Lõuna tänavad Valgas läbivad septembri lõpuks uuenduskuuri. Opositsioonile ei meeldi aga, et tööde tarvis tegi uus vallavalitsus uue hanke.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Plaanitud tööde käigus saavad uue katte Metsa tänava lõik Pikast tänavast Karja tänavani, Kuperjanovi tänava lõik Karja tänavast raudteeülesõiduni ning Lõuna tänav. Remondiraha tuleb enamalt jaolt majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi juhtumipõhisest toetusest.

Asevallavanem Enno Kase sõnul freesitakse kõigil kolmel tänaval vana asfalt üles. Metsa ja J. Kuperjanovi tänavas tehakse põikkalde saavutamiseks profiiliparandustööd, antakse vajalik kalle ning asfalteeritakse uue kulumiskihiga. Lõuna tänaval freesitakse vana asfalt üles, paigaldatakse killustikalus ning asfalteeritakse kahes kihis. Kõigil tänavatel on tööde sees kaevude tõstmised, äärekivideta lõikudel teepeenarde ehitus, Lõuna tänaval teeäärsete mätaste eemaldamine ning kõigil tänavatel markeerimistööd.

26.07.2021 30.07.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto