Lootose naiskond võitis lähimat konkurenti

FC Lootose jalgpallinaiskond.
FC Lootose jalgpallinaiskond. Foto: Annika Aust

Juulikuu viimasel päeval mängis Lootose naiskond naiste meistriliigas 13. vooru mängu. Lootospargis oli vastaseks liigatabelis neljandal kohal asuv Pärnu JK Vaprus.

Vastased asusid kohtumist 12.minutil juhtima. Kristin Kukli viigistas mänguseisu 20.minutil ja 43.minutil lõid pärnakad omavärava. Teise poolaja lõpu eel eemaldati mängust kaks kollast kaarti teeninud Pärnu võistkonna kapten ja 90+3 minutil lõi vahetusest sekkunud Isabel Huma lõppseisuks 3:1. Liigatabelis jätkab naiskond viiendal kohal.

Lootos mängis koosseisus Karina Piirimaa(vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Kati-Karoli Silla, Anette Laureen Linnuste, Hanna Parv (75`.Isabel Huma), Kristin Kukli, Ave-Lii Laas (kapten), Helene Lumi, Kärt Hüdsi (84`.Aiki Suits).

Varus olid Isabel Huma, Aiki Suits, Ketlin Pindis.

Naiskonna järgmine mäng on 7.augustil kui Tallinnas kohtutakse Meistriliiga liidri ja valitseva meistri, FC Flora naiskonnaga.