K, 7.12.2022

Kagu-Eesti ettevõtjaid nõustab tuntud muusikaärimees

LEPM
Kagu-Eesti ettevõtjaid nõustab tuntud muusikaärimees
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 1
Jüri Makarov
Jüri Makarov Foto: TOOMAS TATAR/PM/SCANPIX BALTICS

Alates septembrist on Kagu-Eesti ettevõtluskonsultandina Valgamaa arenguagentuuris ametis Jüri Makarov, kes nõustab Valga, Võru ja Põlva maakonna ettevõtjaid ning julgustab neid oma arengusse panustamisel.

Jüri Makarov on tuntud meediategelase, suurkontsertide korraldaja ning muusika-ärimehena. 20 aastat tagasi tegi ta oma elus kannapöörde ning kolis Tallinnast Otepääle, kuhu rajas eduka turismitalu ja restorani. Rock Summeri nimelises restoranis on ta ametis peakokana, pakkudes külastajatele hõrgutisi, mis valminud kohalikust toorainest. Makarov lööb kaasa vallaelu arendamisel, olles majanduskomisjoni liige ning osaleb aktiivselt erinevate sündmuste korraldamisel.

«Otepääle kolides oli mul soov iseendale tõestada, et maal on võimalik elada täisväärtuslikku elu ja tegeleda edukalt ettevõtlusega. Nüüd, olles selles veendunud, tahan teisi julgustada ja aidata samasugust sammu astuma,» kommenteeris Jüri Makarov.

Kagu-Eesti ettevõtluskonsultandina näeb Makarov võimalust avada olemasolevate ettevõtete potentsiaali arenguks ja kasvuks, et olla edukas väljaspool Tallinna «kuldset ringi» ja Tartut.

Märksõnad
Tagasi üles