Väravaterohke mäng lõppes Lootose võiduga

Lootose naiskond võõrustas Põlvas vastaseid.
Lootose naiskond võõrustas Põlvas vastaseid. Foto: Annika Aust/Jk Lootos

Naiste meistriliiga põhiturniiri viimases voorus alistas Põlva Lootose jalgpallinaiskond Tartu Tammeka 5 : 2. Põlva Lootospargis peetud kohtumist asus kodunaiskond juhtima 28. minutil Kärt Hüdsi väravast. Vastased viigistasid kuus minutit enne poolajavilet.

56. minutil viis kapten Ave-Lii Laas põlvakad penaltist uuesti ette ja 78. minutil suurendas Ita Lillo edu 3 : 1 peale.

Kümme minutit enne kohtumise lõppu vähendasid tartlased vahe taas üheväravaliseks, kuid Kristin Kukli realiseeritud penalti tõi 82. minutil turvalise eduseisu tagasi. Punkti pani mängule kapten Laas, kes teisel üleminutil vastaste võrku ilusa karistuslöögi toimetas.

Lootos on liigatabelis 25 punktiga viies. Hooaja lõpuni jääb veel kolm mängu, mis kõik toimuvad võõrsil. Juba 9. oktoobril kohtutakse Tammekaga uuesti.