Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Noored keelpillimängijad noppisid auhindu

Noodid. FOTO: Arvo Meeks

Heino Elleri muusikakoolis neljapäeval ja reedel peetud IV Liivimaa muusikakoolide keelpilllimängijate konkursil jagus tunnustust ka Võru, Põlva ja Räpina muusikakooli kasvandikele.

Konkursi tulemused:

I vanuserühm

I koht

Lee Saarts, Võru muusikakool;

II koht

Joonas Pruulmann, Heino Elleri Muusikakool, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel; 

Helin Kuus, Võru muusikakool;

III koht

Astrid Tamm, Heino Elleri muusikakool, õp Annela Läänelaid, km Külliki Seepter;

Teresa Selliov, Heino Elleri Muusikakool, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel;

Jaak Seepter, Heino Elleri muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm;

Diplom

Loviise Heil, Koeru Muusikakool Baklanova Mazurka silmapaistva esituse eest;

Siim Rehema Heino Elleri muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

silmapaistva, rõõmsa, omanäolise ja musikaalse esituse eest;

Karl Märten Aren, Türi Muusikakool Cofaliku «Kaks väikest eeslit» hea karakteriga esituse eest.

II vanuserühm

I koht

Maali Toots, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm;

II koht

Mari-Ellen Lutsar, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm;

Annaliisa Aren, Türi Muusikakool;

Diplom

Pärt Eesmaa, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm;

Anni Maria Volt, Heino Elleri Muusikakool, Eveli Roosaar, km Ebe Müntel;

Kaarel Roosaar, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel;

Roosi Põllu, J. Brahmsi «Hällilaulu» hea esituse eest - Türi muusikakool.

III vanuserühm

I koht

Miko Marius Onni, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm;

II koht

Kotred Paide, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm;

Krõõt Ingel Eesmaa, Tartu I Muusikakool;

Egert Erik Rees, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm;

III koht

Henri Palm, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm;

Minna Emilia Vürst, Räpina Muusikakool;

Diplom

Kusti Tõnts, Põltsamaa Muusikakool, õp Hiie Taks/Kristel Eeroja-Põldoja, km Merje Vahula;

Emili Naruson, Põlva Muusikakool;

Lenne Kukk, Võru Muusikakool;

Hanna-Lisete Sellis, Põlva Muusikakool;

Kertu Kull, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel.

IV vanuserühm

I koht

Uku Toots, Heino Elleri Muusikakool, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel;

III koht

Loviise Marie Laht, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel;

Richard Heinrich Laht, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm;

Diplom

Indrek Roosaar, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel;

Carole Lee Aasavelt, Türi Muusikakool;

Elise Zinovjev, Türi Muusikakool;

Kirke Katrin Vingisaar, Viljandi Muusikakool;

Dvarionase «Eleegia» hea esituse eest.

Tagasi üles
Back