Kes pääsesid Lõuna-Eestis kohaliku omavalitsuse volikogusse?

Hääletuskast FOTO: URMAS LUIK/PRNPM/EMF

Avaldame nimekirja nendest, kes esialgsete hääletustulemuste põhjal Põlva, Valga ja Võru maakonnas kohalike omavalitsuse volikokku pääsesid.

Põlva maakond

Kanepi vald

Reformierakond (8)

Piret Rammul

Urmas Kivirand

Astra Kittus

Kaido Kõiv

Valev Krebes

Andrus Seeme

Tiit Rammul

Marek Kamla

Keskerakond (4)

Mati Haavistu

Aavo Maat

Aivar Luts

Sigrid Mark

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (4)

Helen Rebane

Kalju Ennok

Avo Kruusla

Argo Zoludev

Isamaa (1)

Tarmo Tagamets

Põlva vald

Keskerakond (6)

Georg Pelisaar

Anne Nook

Janika Usin

Ranet Roositalu

Toivo Narusbek

Ants Väärsi

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (6)

Indrek Käo

Rein Käsk

Greg-Mattias Murumets

Tõnu Lõbu

Andres Kangro

Tunne Piiper

Reformierakond (6)

Kuldar Leis

Andres Vijar

Lennart Liba

Nele Risttee

Ülo Needo

Innar Lutsar

Eesti 200 (3)

Igor Taro

Ahti Bleive

Anti Rüütli

Isamaa (3)

Arne Tilk

Koit Jostov

Rainer Rahasepp

Valimisliit Põlva Areng (3)

Aare Veetsmann

Rene Kintsiraud

Leander Konks

Räpina vald

Eesti Konservatiivne Rahvarerakond (6)

Tiit Kala

Diana Salf

Marge Trumsi

Tarmo Salve

Vladimir Kondratjev

Meelis Konsap

Valimisliit Ühtne Vald (6)

Enel Liin

Mirjam Ojasaar

Ulla Preeden

Aira Meitus

Kairi Kasearu

Argo Must

Reformierakond (5)

Janno Ritsberg

Vilja Kvetkovski

Meelis Tarros

Peeter Sibul

Toomas Heering

Keskerakond (4)

Margus Narusing

Virge Mastik

Kalle Laht

Mait Meensalu

Valga maakond

Otepää vald

Valimisliit Ühinenud Kogukonnad (9)

Jaanus Barkala

Raivo Kalda

Rein Pullerits

Tatjana Laadi

Jorma Riivald

Andres Arike

Aivar Nigol

Marika Viks

Kaija Tamm

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (3)

Ants Frosch

Mare Raid

Valdo Karavin

Reformierakond (2)

Kuldar Veere

Heikki Kadaja

Sinu Otepää (1)

Ermo Kruuse

Isamaa (1)

Peeter Kangur

Eesti 200 (1)

Rein-Erik Jõe

Tõrva vald

Reformierakond (11)

Maido Ruusmann

Enn Mihailov

Aivar Uibu

Ahti Saar

Tiiu Vips

Helen Elias

Indrek Sarap

Indrek Valner

Eero Viisu

Giia Timpson

Tõnu Jaansalu

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (3)

Virgo Kosemets

Arnold Looga

Allan Ilisson

Valimisliit Ühtne Kogukond (3)

Karl Kirt

Tarmo Tamm

Romet Piller

Keskerakond (2)

Ülle Juht

Heli Holm

Isamaa (2)

Kalle Vister

Ilmar Kõverik

Valga vald

Keskerakond (8)

Ester Karuse

Rein Randver

Julia Belova

Allain Karuse

Ants Tiisler

Alar Nääme

Valentina Melehhova

Anastasija Kikkas

Valimisliit Valga 2.1 (8)

Monika Rogenbaum

Jaanika Põder

Rasmus Onkel

Jelena Jallai

Andres Illak

Ester Peterson

Vladimir Baranov

Kaupo Kutsar

Reformierakond (6)

Lauri Drubinš

Marina Krotova

Enno Kase

Maarja Mägi

Kalmer Sarv

Toomas Pai

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (3)

Uno Kaskpeit

Tõnu Reinup

Tiina Tuhkanen-Kostrova

Võru maakond

Antsla vald

Valimisliit Antsla-Urvaste (10)

Avo Kirsbaum

Aivo Värton

Üllar Salumets

Lauri Keerov

Kurmet Müürsepp

Margus Klaar

Kadri Hillak

Merike Prätz

Lehar Neve

Veiko Haugas

Valimisliit Koduvald (3)

Raivo Vallner

Jaanus Pruuli

Kristina Kreevald

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (2)

Kenno Roots

Anne Uppin

Eestimaa Rohelised (2)

Kaspar Kurve

Airi Hallik-Konnula

Rõuge vald

Valimisliit Loome Koos (9)

Katrin Pudersell

Meelis Mõttus

Eimar Hallop

Jaak Pächter

Siiri Saal

Erki Sok

Rein Loik

Britt Vahter

Tiit Niilo

Valimisliit Kimmäs Punt (5)

Kalvi Kõva

Tarvi Tuusis

Sirje Pärnapuu

Jaanus Kõiv

Elar Kutsar

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (3)

Mati Kuklane

Anneli Luisk

Jaan Pulk

Keskerakond (1)

Aigar Kalk

Valimisliit Rõuge 200 (1)

Raul Ermel

Setomaa vald

Valimisliit Ühine Setomaa (10)

Raul Kudre

Piret Kase

Imre Liivago

Einar Raudkepp

Urmas Sarja

Oliver Lillestik

Einar Oinak

Aarne Leima

Raivo Kunst

Margus Palok

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (5)

Lembit Lassik

Karel Kõomägi

Arno Vares

Üllar Tamm

Aivar Adari

Võru linn

Sotsiaaldemokraatlik Erakond (10)

Anti Allas

Toomas Sarapuu

Sixten Sild Juri Gotmans

Margit Kõivomägi

Argo Mõttus

Merit Kund

Emil Aništšenko

Maire Eiche

Halliki Karba

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (5)

Rain Epler

Kertu Luisk

Jüri Miks

Kalmar Luisk

Jüri Kaver

Reformierakond (3)

Anti Haugas

Marko Tiisler

Merle Koik

Isamaa (2)

Tarmo Piirmann

Ain Pent

Keskerakond (1)

Andres Visnapuu

Võru vald

Valimisliit Ühise Valla Eest (12)

Kalmer Puusepp

Meelis Koppel

Merlis Hirs

Vaido Ermel

Anti Nõlvik

Piret Haljend

Aune Rehema

Ivari Padar

Urmas Juhkam

Georg Ruuda

Rudolf Kauksi

Ilmar Ploom

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (4)

Andres Punt

Silja Suija

Meelis Aianurm

Mihkel Liping

Reformierakond (3)

Aivar Rosenberg

Kairi Luik

Ene Säinast

Keskerakond (2)

Raul Tohv

Jaak Juhkam

14.01.2022 17.01.2022
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto