VIDEO Väljakule jooksnud reinuvader võrukaid kaotusest ei päästnud

Madis Perli
, videoreporter
Väljakule eksinud rebane tekitas väljakul elevust.
Väljakule eksinud rebane tekitas väljakul elevust. Foto: Võru FC Helios

Võru FC Helios pidi 17. oktoobri õhtul kodusel Barrus arenal teise liiga mängus tunnistama külla sõitnud Narva Trans U21 võistkonna 2:1 paremust. Kuigi väljakuperemehed said väljakule eksinud reinuvaderi näol jõudu juurde, siis see neid kaotusest ei päästnud.

Jalgpalli teise liiga põhja/ida tsooni 22. vooru mängus asus võrukate vastu Narva Transi U21 tiim, mille eest tegid kaasa kuus tänavu meistriliigas platsile saanud mängijat. Ehkki esimesel poolajal suutis Võru Helios vastaseid ohjeldada ning tänasest Kuperjanovi jalaväepataljonis ajateenistust alustava Karlis Karro väravast 1:0 juhtima minna.

Teise poolaja alguses narvakad viigistasid seisu. Poolaja keskel oli Heliosel võimalus taas juhtima minna, kuid Eduard Desjatski ei suutnud penaltit realiseerida. Hoopis Narva tiim lõi lati põrkest 2:1.

Mängu ajal jooksis väljakule ka kaheteistkümnes punavärvi mängija, rebane, kes kodutiimi kaotusest päästa ei õnnestnud. Nii sõitis piirilinna tagasi kolme võidupunktiga.

Järgmise mängu peab Võru Helios 24. oktoobril võõrsil Tartu FC Heliosega.