P, 29.01.2023

Galerii ⟩ Portugallane vahetas töö suurfirmas Eesti ökoelu vastu

Tiit Loim
, reporter
Portugallane vahetas töö suurfirmas Eesti ökoelu vastu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Portugallane Remi Barbosa näitab Oleviku talu austerservikuid, mida leidub mitmesugustes kirjudes värvitoonides. Alguse said need Belgiast toodud mütseelist.
Portugallane Remi Barbosa näitab Oleviku talu austerservikuid, mida leidub mitmesugustes kirjudes värvitoonides. Alguse said need Belgiast toodud mütseelist. Foto: Arvo Meeks

Portugalist pärit Remi Barbosa elas pealtnäha kadestamisväärset elu, kui töötas rahvusvahelises infotehnoloogiafirmas. Ent tunne, et intellekt kulub kohta, mis rahulolu ei paku, on ta nüüdseks toonud Eestisse. Siin on tema südameasjaks saanud seenekasvatus ja loodushoidlik põllumajandus, mis oma lähenemiselt olla unikaalne isegi Euroopa mastaabis.

Naerusuine Remi Barbosa (30) võtab meid vastu Otepää vallas asuvas Oleviku talus, kus ta vastutab eeskätt seenekasvatuse eest. Jutt algab aga hoopis laiemalt sellest, mis talus plaanis on. Oleviku talu sai alguse 2020. aastal, suurem tegevus läks Barbosa sõnul käima tänavu. Peale tema on talus veel hulk teisi tegijaid, juhatusse kuuluvad Alexander ja Kärt Linnamäe.

Märksõnad
Tagasi üles