E, 3.10.2022

PILDID ⟩ Valgamaa metsamehest sai aasta isa

Arved Breidaks
, reporter
Valgamaa metsamehest sai aasta isa
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Valga valla aasta isa Ülo Kaart (keskel), aasta isa teine nominent Erki Saag, kes on kriminaalkorras karistatud (paremal) ja Valga vallavanem Monika Rogenbaum.
Valga valla aasta isa Ülo Kaart (keskel), aasta isa teine nominent Erki Saag, kes on kriminaalkorras karistatud (paremal) ja Valga vallavanem Monika Rogenbaum. Foto: Arved Breidaks / Lõuna-Eesti Postimees

Hargla maakultuurimaja õuel kuulutati reede õhtul välja Valga valla tänavune aasta isa, kelleks osutus eluaegne Valgamaa mees Ülo Kaart (71).

Kuue lapse isa ja kuue lapselapse vanaisa Ülo Kaart on 40 aastat olnud tubli perekonnapea ja lapsevanem. Teda on ühtaegu toodud eeskujuks nii laste kasvatamise kui töökuse poolest.

«Selle tunnustuse saab pereisa, kelle peres kasvavad lapsed, kes saavad kodunt armastust, hoolt, eeskuju ja õpetust,» ütles aunimetuse üleandmisel Valga vallavanem Monika Rogenbaum. «Aunimetus antakse pereisale, kes on tubli perekonnapea ja lapsevanem, olles laste kasvatamisel eeskujuks ning kes paistab silma nii kutsealal kui ühiskondlikus tegevuses.»

Märksõnad
Tagasi üles