Spordimeka, mis aina uueneb ja areneb

Maarius Suviste
, reporter
Copy
Kristjan Karise sõnul areneb Kääriku spordikeskus pidevalt. «Kaugemale vaadates peab meie teenuse tase olema parim ja sobima klientidele,» märkis ta.
Kristjan Karise sõnul areneb Kääriku spordikeskus pidevalt. «Kaugemale vaadates peab meie teenuse tase olema parim ja sobima klientidele,» märkis ta. Foto: Sille Annuk

Otepää vallas asuv Kääriku spordikeskus ei tõmba ligi ainult tippsportlasi ja harrastajaid. Üha rohkem on neid, kes lähevad sinna nautima Lõuna-Eesti kuppelmaastiku rahu ja ilu.

Pidevalt uuenev ja arenev kena ja vaikne kohake Valgamaal on nüüdisaegne treeningu- ja olümpia ettevalmistuskeskus ning seeläbi ka piirkonna ettevõtluse edendaja, samuti tööandja.

Totaalse muutumise läbi teinud spordimekas on ehitatud juba aastaid. Seal on spordikompleks hotelli, puhkemajade, spordirajatiste (spordihall, kergejõustiku­staadion, pallimänguväljakud, väliujula), konverentsi- ja toitlustuskeskuse, järveäärsete saunade, suusastaadioni ning matka- ja suusaradadega. Tänavu suvest on taas avatud täielikult uuendatud hotell.

Tagasi üles