Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Magnus Kirt pikendas sponsorlepingut Maks & Mooritsaga

Magnus Kirt. FOTO: Tairo Lutter

Eesti kahekordne aasta meessportlane, odaviskaja Magnus Kirt jätkab koostööd lihabrändiga Maks & Mooritsa, pikendades Valgas asuva ettevõttega sponsorlepingut 2022. aasta lõpuni, mil toimuvad nii EM kui MM.

«Meie spordielu sõltub suuresti sellest, kui palju on ettevõtted valmis panustama tippspordi kestlikkusse. Maks & Moorits on üks neist ettevõtetest, kes seisab Eesti tippspordi selja taga. Lisaks odaviskele on nad ka tänase Eesti parima nais maastikuratturi Janika Lõivu ning Tartu korvpallimeeskonna sponsorid ehk Lõuna-Eesti, nende kodupiirkonna, suurimad spordi toetajad,» ütles Magnus Kirt.

Kirdi sõnul on ta väga tänulik jätkuva võimaluse eest jätkata koostööd oma kodukandi ettevõttega. «Kuna olen pärit Valgamaa piirkonnast Tõrvast, on koostööl eriline tähendus, sest pean ise sportlasena äärmiselt oluliseks seda, et spordi tegemine ja selle toetamine jõuaks ka väiksematesse Eesti piirkondesse,» lisas Kirt.

Maks & Moorits on olnud Eesti ühe edukaima meessportlase taustajõud viimased kolm aastat.

Atria Eesti ASi tegevjuht Olle Horm ütles lepingu pikendamist kommenteerides, et tippsport Eestis peab alati olema ja nemad panustavad just kohaliku spordielu edendamisse. «Eestimaa spordi toetajate jaoks peaks olema missioon kokku hoida ja toetada omasid ka siis, kui garantiisid tulemuste osas ei ole. Olen ka varem öelnud, et sport ei ole ainult ilusad hetked pjedestaalil, vaid selle taga on ränkraske töö, mida pealtvaatajad ei näe,» sõnas Horm.

Tagasi üles
Back