Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Hommikusaade äratas vaatajaid Valgast

Valgas eetrisse läinud «Terevisioonis» astus üles ka Lõuna-Eesti Postimehe tegevtoimetaja Jaan Rapp. FOTO: Ekraanitõmmis

ETV hommikusaade «Terevisioon» läks täna hommikul eetrisse Valgast.

«Andsime vaatajaile lubaduse sel hooajal rohkem Eestimaa põnevaid paiku avastada ning sügisel seda ka juba tegime. Tervitasime otsesaatega vaatajaid Viljandist Ugala teatrist, Värskast kindral Reegi majast, Põlvamaalt maanteemuuseumist ja jõululumisest Tartust. Uue aasta hakul aga tuleme Valka,» rääkis «Terevisiooni» vastutav toimetaja Reimo Sildvee enne saadet.

Saade läkski eetrisse reedel Valgamaa kutseõppekeskusest, seda juhtisid Katrin Viirpalu ja Reimo Sildvee. Saates nägi muude teemade seas ka sisukat ringkäiku vallaarhitekt Jiři Tintěraga Valga ajaloolistes paikades. «Elamusterohke oli ka külaskäik Valga sõjamuuseumi, kus sain esimest korda elus roolida tõelist lahingumasinat,» ütles Viirpalu.

Et ollakse külas koolis, tuli muidugi juttu ka teadmistest ja oskustest, mida Valgamaa kutseõppekeskuses omandada saab. «Hoiame aga muidugi kätt pulsil ka päevakajalistel teemadel, võtame luubi alla elektrihinna tõusu,» lubas Sildvee enne saadet.

«Terevisioonis» astus teiste külaliste seas üles ka Lõuna-Eesti Postimehe tegevtoimetaja Jaan Rapp ning tutvustati lähemalt värsket Lõuna-Eesti Postimeest.

Valgas eetrisse läinud «Terevisioonis» tutvustati lähemalt ka tänast Lõuna-Eesti Postimeest.

Ekraanitõmmis

Tagasi üles
Back