K, 25.05.2022

Selgusid Räpina valla kõrgemate tunnustuste saajad

LEPM
Selgusid Räpina valla kõrgemate tunnustuste saajad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rein Raadla.
Rein Raadla. Foto: Reformierakond.

Räpina volikogu otsustas oma hiljutisel istungil, kes saavad vallalt kõrgemad tunnustused, milleks on aukodaniku tiitel ning kuld- ja hõbemärgid.

Räpina valla aukodaniku tiitli pälvib pikaaegne koolijuht ja aastaid endise Veriora valla volikogu töös osalenud, sealhulgas esimehe ametit pidanud Rein Raadla.

Aukodaniku nimetus antakse erilise austusavaldusena üksikisikule, kelle töö, tegevus ja isiklik eeskuju majandus-, kultuuri-, haridus-, spordi-, sotsiaal- või mõnes muus valdkonnas on pikema perioodi vältel silma paistnud erilise tulemuslikkusega ja kes on mõjutanud oluliselt valla arengut. Tiitlit antakse välja mitte tihedamini kui kord viie aasta jooksul.

Kuldmärgi saajad on sedapuhku Räpina haigla kirurg Stepan Sahnjuk, vallavalitsuse sotsiaaltööspetsialist Karmen Kukk ja Räpina valla kultuurikeskuse juhataja Marge Trumsi. Kuldmärk antakse füüsilisele isikule eesmärgiga avaldada tunnustust suure panuse andmise eest Räpina valla arengusse või märkimisväärsete teenete eest valla maine tõstmisel.

Räpina valla hõbemärgi saajad on ettevõtja ja kohaliku mälumängu seltsi eestvedaja Mait Meensalu, Räpina haigla õendusjuht Taimi Randma ning pikaaegsed õpetajad Valentina Narruskberg, Rita Kahu ja Ene Järve. Hõbemärk antakse füüsilisele isikule eesmärgiga avaldada tunnustust kauaaegse tulemusliku töö eest volikogus, vallavalitsuses, valla hallatavas asutuses, valla asutatud mittetulundusühingus või sihtasutuses.

Tunnustused on kavas üle anda 26. veebruaril korraldataval tänuõhtul.

Märksõnad
Tagasi üles