K, 25.05.2022

Olümpiakoha võitnud harrastaja: noored peavad rohkem treenima

Maarius Suviste
, reporter
Olümpiakoha võitnud harrastaja: noored peavad rohkem treenima
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Hiljuti tuli otepäälane, tippspordiga ammu hüvasti jätnud Tatjana Mannima taas Eesti meistriks. See tähendas 42-aastasele harrastussuusatajale pääset Pekingi taliolümpiamängudele.
Hiljuti tuli otepäälane, tippspordiga ammu hüvasti jätnud Tatjana Mannima taas Eesti meistriks. See tähendas 42-aastasele harrastussuusatajale pääset Pekingi taliolümpiamängudele. Foto: Arvo Meeks

Endast poole noorematele tuule alla teinud ning 17. korda Eesti meistriks tulnud 42-aastane kahe lapse ema ja harrastussuusataja Tatjana Mannima teenis auga välja olümpiakoha.

Hiljuti Tehvandil koduradadel peetud Eesti meistrivõistlustel 10-kilomeetrisel klassikatehnika distantsil esikoha võitnud Mannima sai tiitliga automaatselt ka olümpiakoha. «Tõesti läks väga hästi. Ja nii on: see oli teada, et kes võidab, läheb,» lausub ta.

Võidupäeval ei öelnud otepäälane kindlalt jah ega ei, kas ta lendab murdmaasuusakoondisega veebruari algul algavatele Pekingi taliolümpiamängudele või mitte. Päev hiljem jõudis aga avalikkuseni info, et ta siiski loobub olümpiakohast ning annab selle edasi Eesti meistrivõistlustel teiseks tulnud Aveli Uustalule.

Märksõnad
Tagasi üles