K, 25.05.2022

Võru meer liidaks meeleldi naabervallad linnaga

Sten Mahov
Võru meer liidaks meeleldi naabervallad linnaga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kaheksandat aastat ametis olev Võru linnapea Anti Allas ei ole maha matnud mõtteid kandideerida järgmisel aastal ka riigikokku.
Kaheksandat aastat ametis olev Võru linnapea Anti Allas ei ole maha matnud mõtteid kandideerida järgmisel aastal ka riigikokku. Foto: Arvo Meeks

Läinud aasta jättis oma jälje omavalitsuste tegevusele, sealhulgas Võru linnalegi mitmel viisil: koroonakriisi tõttu kallinesid ehitusprojektid, tööde valmimistähtajad lükkusid edasi, lisaks pidev võitlus viirusega. Ka tõid linnade-valdade juhtimisse muutusi sügisesed kohalikud valimised.

«Olen püüdnud südamega oma tööd teha,» lausus taasiseseisvumise järel pikimat aega ametis olev Võru linnapea Anti Allas, kes kinnitab, et ta end ise mõjukana ei tunne. Tuntuse ongi talle aga tema sõnul toonud linnapea amet ja tehtud tööd. «Võru linn on Kagu-Eesti suurim keskus, kus olen töötanud linnapeana kaheksa aastat. Valimistel olen saanud kolmel järjestikusel korral parima tulemuse. Võru on paljude aastate jooksul tundmatuseni muutunud,» tõi ta põhjenduseks.

Suured muutused linnas

Märksõnad
Tagasi üles