Serviti jätkab Balti liiga liidrina

Serviti mehed näitasid suurepärast meeskonnavaimu.
Serviti mehed näitasid suurepärast meeskonnavaimu. Foto: Sk Latgols Ludza

Põlva Serviti käsipallimeeskond pidas nädalavahetusel kaks mängu lõunanaabrite juures.

Laupäeval läks Serviti vastamisi joonemängija Arturs Meikšansi kasvatajaklubi SK Latgols Ludzaga. Kohtumise alguses kaotati küll palju palli, ent sellest hoolimata alustas Serviti matši kindlamalt. Poolajale mindi edumaaga 19 : 12.

Mängu lõpptulemuseks jäi 38 : 23. Resultatiivseim oli 11 väravaga Tõnis Kase. Raiko Rudissaar panustas ülekaalukasse võitu seitsme tabamusega. Käe said aga valgeks kõik platsimängijad.

Pühapäeval ootas Servitit ees HK Ogre/Hydrox. Mängu esimesed minutid olid ärevad, sest kumbki meeskond ei suutnud saata palli vastase väravasse. 15. minutil rebis Serviti aga Tõnis Kase väravast kolmega ette ning edu aitas hoida Eston Varuski kindel tõrjetöö. Vaheajale mindi 12-punktilise vahega Serviti kasuks (20 : 8), seejuures oli Serviti hoidnud oma värava seitse minutit puutumatuna. Teisel poolajal Serviti aina kasvatas edumaad, lõppresultaat oli 40 : 22. Resultatiivseimad olid Sander Sarapuu ning Carl-Eric Uibo seitsme väravaga. Serviti paikneb vankumatult üldtabeli esikohal 30 punktiga. Viljandi HC püsib neil kannul, järgneb VHC Šviesa Vilnius.