R, 9.12.2022

Vabariigi aastapäev mõjutab Omniva saadetiste tarneaegu

LEPM
Vabariigi aastapäev mõjutab Omniva saadetiste tarneaegu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Omniva pakiautomaat.
Omniva pakiautomaat. Foto: Dmitri Kotjuh

Seoses Eesti Vabariigi aastapäevaga 24. veebruaril annab Omniva teada, et arvestada tuleb saadetiste tavapärasest pikema kohale jõudmise ajaga.

Nii Eesti-sisesel kui Baltikumi-ülesel saatmisel jõuavad 23. veebruaril üle antud pakid saajale pakiautomaati alates 25. veebruarist. Kolmapäeval, 23. veebruaril täidetakse ja tühjendatakse Eestis pakiautomaate laupäevase graafiku järgi ning vabariigi aastapäeval saadetised ei liigu. Pakiautomaadist pakisaatmisel tuleks tutvuda kindlasti tühjendamise aegadega. Tarnelubadused kehtivad saadetistele, mis on pandud pakiautomaati enne viimast tühjendamist.

Tavapärasest ühe päeva võrra pikema tarneajaga tuleb arvestada ka kullersaadetiste edastamisel, sest 24. veebruaril kullerkorjeid ega -väljastusi ei toimu. Baltikumi-ülesed pakiautomaadi- ja kullersaadetised, mis on Eestis üle antud 23. veebruaril jõuavad Riiga ja selle lähiümbrusesse alates 25. veebruarist, mujale Lätti 26. veebruarist ning Leetu 26. veebruarist.

Ka enamik postiasutusi on 24. veebruaril suletud. Infot konkreetse postiasutuse lahtiolekuaegade kohta leiab Omniva kodulehelt ning saab kliendiinfo telefonilt 661 6616. Laupäeval, pühapäeval ja vabariigi aastapäeval saab kliendiinfost abi kell 9-15.

Omniva soovib head vabariigi aastapäeva ning tänab mõistva suhtumise eest!

Märksõnad
Tagasi üles