Tanel Visnap parandas taas maakonna rekordeid

Tiit Loim
Tanel Visnap (keskel) võitis 200 meetri jooksu tulemusega 21,88 sekundit.
Tanel Visnap (keskel) võitis 200 meetri jooksu tulemusega 21,88 sekundit. Foto: Eesti Kergejõustikuliit

Nädalavahetusel Tallinnas peetud Eesti talvistel meistrivõistlustel kergejõustikus püstitas Valga sportlane Tanel Visnap uued Valgamaa rekordid 60 ja 200 meetri jooksus. Naiste 1500 ja 3000 meetri jooksus võidutses aga Valgast pärit Johanna Ardel.

Tanel Visnap tuli 60 meetri jooksu finaalis kolmandaks maakonna ja uue isikliku rekordiga 6,82 sekundit (varasem parim tulemus oli 6,86). 200 meetri jooksu võitis aga tulemusega 21,88 sekundit, mis on treener Raimond Lutsu sõnul Eesti kõigi aegade 13. tulemus ning samuti isiklik rekord. «Väga edukas võistlus, täitsa uskumatu,» kommenteeris Raimond Luts.

Samuti Valgast pärit Johanna Ardel võitis nii 1500 kui ka 3000 meetri jooksu vastavalt tulemustega 4.41,44 ja 9.56,06.