N, 2.02.2023

Uue korraldaja saanud Hauka laat tuleb uuesti

Lõuna-Eesti Postimees
Uue korraldaja saanud Hauka laat tuleb uuesti
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Hauka laat
Hauka laat Foto: Arvo Meeks

Antslas toimub pärast kaht vaheaastat tänavu augustis taas Hauka laat, millel on nüüd ka uus korraldaja.

«Teeme suure kummarduse Antsla Tarbijate ühistule, kelle aastatepikkuse töö tulemusena tuntakse Antslat kui laadapealinna. Hauka laada korraldajatena soovime suures plaanis jätkata senist joont, kust ei puudu mitmekesine laadaprogramm ning parimad pakkumised kauplejatelt. Lisaks traditsiooniline Hauka Laada romuralli, staadionikontsertid ning laada avapidu Antsla laululaval,» sõnas MTÜ Hauka Laat juhatuse liige Helger Kavant.

Hauka laada uus peakorraldaja Helger Kavant.
Hauka laada uus peakorraldaja Helger Kavant. Foto: Paul Poderat

Hauka laat on kogu Antslat hõlmav suurüritus, mille eesmärk ei ole ainuüksi kaupade müük, vaid ka oma toodete ja teenuste tutvustamine. Laadaga kaasneb traditsiooniline meelelahutusprogramm. Käesolevast aastast korraldab laata mittetulundusühing Hauka Laat koostöös Antsla vallaga, teatasid korraldajad.

Viimased kaks aastat on Hauka laat koroonapandeemia tõttu ära jäänud ning selle aja jooksul on Antsla kesklinn oluliselt muutunud. Sellega tuleb kohaneda ka laadalistel. «Püüame leida uusi lähenemisi laada korraldamisel ning pakkuda külastajatele suurepärast laadamelu, sest Hauka laat on olnud läbi aegade sündmus, mida peab ise nägema,» lisas Kavant.

Müügikohtade broneerimine algab juuni esimestel nädalatel, laat toimub 13. ja 14. augustil.

Märksõnad
Tagasi üles