P, 29.01.2023

Ohtlik koht keset Kanepit ootab muutmist

Maarius Suviste
, reporter
Ohtlik koht keset Kanepit ootab muutmist
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Liiklusolukord Kanepis: poe ukse ees on kohe sõidutee ja ülekäigurada. Läheb veel aega, kuni kirikuesine parkla ja poega piirnev teelõik saavad ohutuks tehtud.
Liiklusolukord Kanepis: poe ukse ees on kohe sõidutee ja ülekäigurada. Läheb veel aega, kuni kirikuesine parkla ja poega piirnev teelõik saavad ohutuks tehtud. Foto: Arvo Meeks

Seoses hiljutise traagilise õnnetusega, kus Viljandimaal Karksi-Nuias jäi neiu veoauto alla ja hukkus, on paljud lõunaeestlased hakanud veelgi rohkem muret tundma kodukandi liiklusohutuse pärast.

Näiteks on üks ohtlik koht Põlvamaal keset Kanepi alevikku, kus Coopi poe väljapääsu ees on kohe sõidutee ja ülekäigurada. Nagu kohalikud ütlevad: kui veok või buss mööda tuhiseb, võib see lausa püksid tuuletõmbega jalast viia.

Kanepi vallas elav Tarmo Arulepp kutsus ühismeedias üles arutelule, kas alevikus oleks aeg kehtestada kiiruspiirang 30 km/h. «Asulas ei pea maksimaalse lubatud kiirusega sõitma,» märkis ta ja lisas, et piirang võiks olla mitme kilomeetri ulatuses.

Märksõnad
Tagasi üles