L, 3.12.2022

GALERII ⟩ Valgamaa meistrikullad läksid taas Otepää mälumänguritele

Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Valgamaa meistrikullad läksid taas Otepää mälumänguritele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Rõngus selgusid Palupera karika võitjad ja Valgamaa meistrid mälumängus. Mõlemas arvestuses võitis Otepää tiim koosseisus Mairold Kõrvel (vasakult), Heivi Truu, Kaido Mägi ja Urmas Kuldmaa.
Rõngus selgusid Palupera karika võitjad ja Valgamaa meistrid mälumängus. Mõlemas arvestuses võitis Otepää tiim koosseisus Mairold Kõrvel (vasakult), Heivi Truu, Kaido Mägi ja Urmas Kuldmaa. Foto: Jaan Rapp

Tegelikult oli enne Palupera karikasarja viimast ehk neljandat osavõistlust juba üpris selge, kellele karikas ja ühtlasi Valgamaa meistritiitel tänavu läheb. Eks ikka läbi turniiri suurepärast mängu näidanud Otepää tiimile.

Üleliia kergeks talvepealinlastele võidu saavutamist siiski ei tehtud. Nii oli siis, kui 36 küsimusest pooled esitatud, Alutaguse võistkond vaid nelja ja Tartuga seotud võistkond Flamingo seitsme punkti kaugusel.

Otepää võistkonna liige Urmas Kuldmaa nentis, et sedapuhku jäädi mitmel puhul hätta küsimustega, mis konkurentidele erilist peavalu ei valmistanud. Näiteks ei mõeldud välja, et bändiga Creaker Kids tähelendu alustanud ja superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud lauljatar on Birgit Sarrap. Või et 1975. aastal Elvas sündinud, mitmes Tartu klubis mänginud ja karjääri 2006/07. hooajal KK Valga ridades lõpetanud korvimees on Toomas Kandimaa. „Seekord oli kuidagi palju riukalikke küsimusi ka,” lisas tiimikaaslane Kaido Mägi.

Märksõnad
Tagasi üles