VIDEOLUGU Puurkaevu ost viis kolme kortermaja ehitamise plaanini

Copy
ASi Värska Originaal nõukogu esimehe Urmas Jõgeva sõnul sõltub kortermajade ehitamine paljuski sellest, millal stabiilsus ehitusturule tagasi tuleb.
ASi Värska Originaal nõukogu esimehe Urmas Jõgeva sõnul sõltub kortermajade ehitamine paljuski sellest, millal stabiilsus ehitusturule tagasi tuleb. Foto: Arvo Meeks

Setomaa vallavolikogu kehtestas Värska alevikus rohkem kui üheksa hektari suuruse, kahest kinnistust koosneva maatüki detailplaneeringu, kuhu selle omanik AS Värska Originaal plaanib rajada haagissuvilate parkla ja kolm kortermaja.

«Põhiline argument ja mõte, miks me selle omal ajal soetasime, oli kinnistul asuv 1967. aastal puuritud esimene mineraalveekaev Värska piirkonnas,» rääkis ASi Värska Originaal nõukogu esimees Urmas Jõgeva. «Meie mõte oli see kaev rekonstrueerida ja nüüdseks on see ka kasutusel.»

Puurkaevuga aga asi ei piirdunud. 2018. aastal ostetud kinnistud Pikk tn 33 ja 52 asuvad kaitseväe endisaegse Põhjalaagri alal, looduskaunis kohas Õrsava järve ääres, millele vilkama elu sissepuhumisest on räägitud aastaid.

Tagasi üles