Tartu maastikumaratonil, kus joosti 42, 24, 10 ja 5 kilomeetrit, sai lõpetaja medali finišijoonel Elvas kaela 1684 jooksjat. Maratoni kuninglikul alal ehk 42-kilomeetrisel distantsil jõudis poodiumi kolmandale astmele Värska mitmekülgne spordimees, 2018. aasta maratoni võitja Sander Linnus ajaga 02:47.55.

«Jooksin veel viis kilomeetrit enne lõppu oma Areal Teami meeskonnakaaslase Revo Lumpre ees teisel positsioonil. Võitja Ülari Kais tegi soolojooksu,» rääkis Linnus. «Väsisin veidi ja Revo lisas kiirust ning möödus minust. Muidu oli hea jooks,» lisas ta. Sportlikku edu nii orienteerumises, triatlonidel ja maratonidel saavutanud Linnus treenib nüüd enamasti Tallinnas koos nimeka tri­atleedi Kirill Kotšegaroviga.

Naistest võitis sama ala ajaga 03:19.46 Võrumaalt pärit Lilian Jõesaar, kes tuli üldarvestuses 13. kohale.