Kompetentsikeskus Tsenter otsib visioonikat juhti

LEPM
Copy
Kompetentsikeskuse Tsenter senine juht Mart Nilson tahab jätkata arendusjuhina.
Kompetentsikeskuse Tsenter senine juht Mart Nilson tahab jätkata arendusjuhina. Foto: Arved Breidaks

Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus Tsenter on positiivsete muutuste lävel ja otsib uut juhti, kelle eestvedamisel sünnivad keskuse järgmise tegevusperioodi visioon ja kava selle elluviimiseks.

Tsentri senise juhi Mart Nilsoni sõnul on innovaatilise organisatsiooni arenguks vaja aeg-ajalt värsket vaatenurka. ”Kuna alanud on uue projektiperioodi ettevalmistus, siis otsime juhtimisprotsessi värsket jõudu,” lausus ta. Nilson kinnitab, et kogu senine kollektiiv toetab uut juhti oma kogemuste ja teadmistega, temal endal aga on plaanis jätkata arendusjuhina.

Tsenter tähistab peagi juubelit: 28. mail 2012 rahuldas EAS Võrumaa Kutsehariduskeskuse taotluse kompetentsikeskuse arendamiseks ja ehitamiseks. Võrumaa Kutsehariduskeskuse direktori Eveli Kuklase sõnul on Tsenter täna valdkonna ettevõtetele hea koostööparter ning andnud oma panuse puiduvaldkonna populariseerimisel. Üha rohkem ettevõtteid teeb keskusega koostööd rakendusuuringute ja teenuste osas, paljud õpilasfirmad on saanud siit oma esimese puiduettevõtte kogemuse.

Tsenter on Võrumaa Kutsehariduskeskuse struktuuriüksus, mille peamised tegevusvaldkonnad on tootearendus, viimistlus ning koolitused puidu- ja mööblisektori töötajatele.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles