Lootose naiskond meistriliigas punkte juurde ei teeninud

Põlva Lootose jalgpallinaiskond.
Põlva Lootose jalgpallinaiskond. Foto: Reti Aleste

Põlva Lootose naiskonnal oli möödunud nädalal kaks mängu. Kesknädalal mängiti Tallinnas JK Tallinna Kaleviga edasi lükatud avavooru kohtumine.

Lootos asus mängu poolajaks kapten Ave-Lii Laasi värvast juhtima, kuid kaotas vigastuse tõttu keskkaitsja Kärt Kaseoru. Teisel poolajal lõid tallinnlased kaks väravat ja võitsid kohtumise 2:1. Nädalavahetusel mängiti Lootospargis Lõuna-Eesti liigarivaali, Tartu JK Tammekaga. Vigastuste ja haigestumiste tõttu tuli naiskonnal läbi ajada varumängijateta. Avapoolajal jäid väravad löömata. Teisel poolajal suutsid tartlannad kahel korral Lootose väravaluku murda ja kohtumise 2:0 võita.

Lootose koosseis mängudes Tallinna Kalevi ja JK Tammeka vastu: Karina Piirimaa(vv), Katrin Piirimaa, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Hanna Parv, Kärt Kaseorg, Kristin Kukli ,Kaisa Liina Keps, Ave-Lii Laas(k), Kärt Hüdsi, Isabel Huma, Mairit Laanesaar, Ketlin Pindis.