P, 4.12.2022

Galerii ⟩ Olümpiavõitja Tanel Visnapit tervitati kodulinnas piduliku vastuvõtuga

Tiit Loim
, reporter
Olümpiavõitja Tanel Visnapit tervitati kodulinnas piduliku vastuvõtuga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kodu väisama tulnud olümpiavõitja Tanel Visnap sai Valga raudteejaamas piduliku vastuvõtu osaliseks.
Kodu väisama tulnud olümpiavõitja Tanel Visnap sai Valga raudteejaamas piduliku vastuvõtu osaliseks. Foto: Tiit Loim / Lõuna-Eesti Postimees

Hiljuti alguses Brasiilias kurtide olümpial kaugushüppes kulla ja kõrgushüppes pronksi võitnud Tanel Visnap jõudis neljapäeval tagasi kodulinna Valka, kus teda tervitasid nii ta ema kui ka Valga vallajuhid.

Praegusel ajal eeskätt Tallinnas baseeruv Visnap on juba mõnda aega Brasiiliast tagasi, aga jõudis vahepeal käia ka Taanis treeninglaagris ning jõudis Valga linna alles nüüd. «Brasiilia võistlus kaugushüppes tuli ideaalselt välja. Kui eile Tartus võistlesin, siis ei tahtnud enam mitte miski välja tulla. Tulemus oli minu kohta korralik – 7,05 meetrit – aga seda, kuidas hüppasin, ei andnud võrrelda,» muljetas olümpiavõitja Valga raudteejaama teda õnnitlema tulnutele, kelle seas olid ka Valga vallavanem Monika Rogenbaum ja asevallavanem Maarja Mägi.

Sportlase ema Tiina Visnap lausus, et poja tuntus on hakanud ka tema elu mõjutama. «Ma ei saanud linnas normaalselt käia, sest kõik tahtsid muljetada, emotsioone jagada ja rääkida, kuidas nad kaasa elavad.»

Märksõnad
Tagasi üles