R, 2.12.2022

Ester Karuse jätkab Keskerakonna volikogu aseesimehena

BNS
Ester Karuse jätkab Keskerakonna volikogu aseesimehena
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ester Karuse
Ester Karuse Foto: Arvo Meeks

Keskerakonna volikogu istungil valiti esimeheks tagasi riigikogu liige Tõnis Mölder. Mölderi ettepanekul jätkavad volikogu aseesimeestena Tallinna abilinnapea Vladimir Svet ja Valga vallavolikogu liige Ester Karuse.

Mölderi sõnul on peamised eesmärgid anda oma panus 2023. aasta parlamendivalimiste valimisplatvormi koostamisse ja olla kiiresti muutuval ajal erakonna poliitika kujundajaks.

"Seljataha jäävad viimased paar aastat on erakonna volikogule olnud töised. Tervise-, energia- ja julgeolekukriiside olukorras oleme tegutsenud selgelt ja operatiivselt ning langetanud suuri poliitilisi otsuseid. Otsuseid, mis mõjutavad paljude Eesti inimeste tulevikku ning annavad meie erakonnale selge poliitilise suuna," lausus Tõnis Mölder, kes vastutab muuhulgas ka riigikogu valimisplatvormi koostamise eest.

Mölderi sõnul seisavad Keskerakonna volikogul ees olulised kuud. "Kahe kange koalitsioon on lõppenud ning kahtlemata tuleb mõnevõrra segadust tekitavas poliitilises olukorras meil erakonna sees leida suund, kuidas tagada Eesti riigis tekkinud juhtimisekriisi tingimustes inimeste toimetulek," märkis alates 2020. aastast volikogu juhtiv Tõnis Mölder.

Märksõnad
Tagasi üles