R, 12.08.2022

Peagi avanevad Antslas esimesed kodukohvikud

Sten Mahov
Peagi avanevad Antslas esimesed kodukohvikud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kodukohvikute päeva ellukutsuja Kirsti-Helena Kutsar koos lapsega koduses Antslas. Siinsamas hoovis avab naine koos kaasaga tuleva kuu alguses ka oma hoovikohviku.
Kodukohvikute päeva ellukutsuja Kirsti-Helena Kutsar koos lapsega koduses Antslas. Siinsamas hoovis avab naine koos kaasaga tuleva kuu alguses ka oma hoovikohviku. Foto: Arvo Meeks

Tuleva kuu algul peetakse Antsla vallas esimest korda mitmel pool mujalgi väga populaarseks saanud kodukohvikute päeva. Oma koduväravad ning -hoovi soovib avada ja toite pakkuda seitse peret.

Valla kultuuri- ja noorsootöö spetsialisti Merle Tombaku sõnul ei ole vallas varem säärast üritust korraldatud, inimestel huvi selle vastu on aga märgatud küll. «Ideed plaanis ellu viia ka Antsla valla kultuurikeskus, kuid üks pere, kes meile kolis, ütles, et nemad võiksid ise teha.»

Koostöös pandigi idee veerema: selle kuu algul algas ka registreerumine, mis praeguseks lõppenud. «Võib öelda küll, et huvi tuntakse: on ju tore vaadata, mida naaber pakub, milline näeb välja tema kohvik, kuidas on seotud menüü.»

Märksõnad
Tagasi üles