Šveitsi Eriolümpia mängud lõppesid eestlastele ilusate medalivõitudega.

Pühapäeval võitis Võru Järve kooli õpilane Karl-Joosep Urbanik oma divisjonis 100 meetri jooksus esikoha. Koos koolikaaslaste Kristjan Kala, Lauri Siimani ja Aigar Karnõšoviga teeniti oma divisjonis ka pronksmedal 4 x 100 meetri teatejooksus.

Treener Aive Pähn jäi noormeeste esinemisega väga rahule: «Kõik võistlesid oma võimete kohaselt, end ületades. Eriti tänulikud oleme Eriolümpia Eesti Ühendusele, sest tänu neile saime võistlusteks terve hooaja vältel ette valmistada.»

Kokku tõid eestlased Šveitsi mängudelt kuus medalit. Lisaks eelpool nimetatud medalitele võitis Aigar Karnõsov kergejõustiku viievõistluses kulla, Lauri Siiman ja Kristjan Kala said sellel alal pronksi. Ain Suuder Tartu Vaimse Tervise hooldekeskusest võitis aga hõbemedal bocce üksikmängus. Mitmeid lindikohti saavutati veel bocces ja ka kergejõustikus.