P, 26.03.2023

Motomeka tahab pakkuda tegevust kogu perele

Tiit Loim
, reporter
Motomeka tahab pakkuda tegevust kogu perele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Jaanikese motokeskuse arendusjuht Rain Saar on rahul nii radade niisutussüsteemi kui PVC-halliga, mis on mõeldud saabuva tehnika hoiustamiseks.
Jaanikese motokeskuse arendusjuht Rain Saar on rahul nii radade niisutussüsteemi kui PVC-halliga, mis on mõeldud saabuva tehnika hoiustamiseks. Foto: Tiit Loim

Ligi viis aastat suuresti tegevuseta seisnud Jaanikese motokeskus on läbi teinud märkimisväärse arengu ning suured on ka tulevikuplaanid. Edaspidi peaks paik tegevust pakkuma kogu perele.

Valga vallavalitsus ostis unarusse jäänud motokeskuse kolm aastat tagasi. Seda hakkas haldama valla allasutus Valga Sport. Kui esialgu eelarve suurt muud peale korrashoiu ei võimaldanud, siis maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetme ehk MATA kolmes etapis saabunud toetused, millest igaüks umbes 125 000 eurot, aitasid olukorda muuta. Eelmisest aastast veab keskuse tegevust arendusjuht Rain Saar.

Juba mullu valmis 18 korviga kettagolfirada, mis ametlikult on osa teise etapi tegevustest. Seni suurima uuendusena valmis juunis esimese etapi käigus loodud radade niisutussüsteem. Rain Saare sõnul mujalt seesugust ei leia. «Ilmselt on see kõige moodsam terves Euroopas. Olime siiski sunnitud järeleandmisi tegema, et mahtuda hanke raamidesse, hinnad on kiirelt kõrgemaks läinud. See ei ole nii automaatne, nagu oleksime tahtnud, aga teisiti poleks see valminud.»

Märksõnad
Tagasi üles