Põlvamaa lühiuudised

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
Leevaku raamatukogu tegutseb praegu ajutises asukohas.
Leevaku raamatukogu tegutseb praegu ajutises asukohas. Foto: Räpina vallavalitsus

Raamatukogu kolis elektrijaama

Seoses Leevaku külakeskuse lammutus- ja ehitustöödega tuli kohalikul raamatukogul leida endale uus asukoht.

Raamatukogu asub ajutiselt Leevaku hüdroelektrijaama teisel korrusel. Lugejaid teenindatakse esmaspäevast reedeni. LEPM

Simman muudab liikluskorraldust

Mammaste külaplatsil leiab 19. ja 20. augustil aset üritus «Simman Mammastes». Seoses sellega muutub ajutiselt ka liikluskorraldus piirkonnas.

Kohalikel Vana-Tartu teel ja Tännassilma-Mammaste teel vähendatakse 19. augustil kella 16st kuni 20. augustil kella 8ni sõidukiirust 30 kilomeetrini tunnis. LEPM

Patrullvõistlus tuleb taas

Tänavune Kaitseliidu Põlva maleva patrullvõistlus Must Kotkas leiab aset 26.–28. augustini.

Tegemist on klassikalise patrullvõistlusega, kuid see ei tähenda ainult tuima astumist mööda soist metsa, vaid võistlus kombineerib erisuguseid liikumisviise: jalgsi, rattaga, liikumine vee peal ning võib-olla saab autogagi sõita.

Võistlusülesannete lahendamine eeldab tiimidelt analüüsi, otsustamist ja omavahelist koostööd. Osaleda saavad kaheliikmelised võistkonnad Kaitseliidust, Kaitseliidu eriorganisatsioonidest, kaitseväest ning tsiviilstruktuuridest.

Võistleja peab olema 27. augusti seisuga vähemalt 16 aastat vana. Korraldaja eriotsusega võivad osaleda ka vähemalt 14 aastat vanad võistlejad.

Lisainfot saab küsida e-posti teel Olavi Ottaselt. LEPM

Mullune patrullvõistlus Must Kotkas
Mullune patrullvõistlus Must Kotkas Foto: Mati Määrits

Kanepi vallas leiab aset sportlik perepäev

Taasiseseisvumispäeval, 20. augustil leiab Kooraste suurjärve ääres aset Kanepi valla sportlik perepäev. Tegevusi peaks sellel jaguma eri vanuses ja erisuguste alade vastu huvi tundvatele spordihuvilistele.

Mõnigi tegevus on seotud veega: järvel saab sõita nii kanuu kui SUPi-lauaga. Lapsed võivad aga hullata madalas basseinis. Samuti on kavas vibulaskmine, võrkpall, trikimootorrataste sõit, indiaca ja sulgpall. LEPM

Tagasi üles