Tõrva noormees võitis hõbemedali

Jaan Rapp
, tegevtoimetaja
Romet Kivi (võistlejaterivi eesotsas) näitas suurepäraseid tulemusi mitmel jooksualal. Foto: Marko Mumm/Eesti Kergejõustikuliit

Selle aasta viimased Eesti meistrivõistluste medalid kergejõustikus leidsid omanikud hiljuti Rakveres. Sedapuhku selgitati välja medaliomanikud mitmevõistluses.

Üks medal tuli Lääne-Virumaa pealinnast ka Lõuna-Eestisse. Selle võitis Romet Kivi Tõrva spordiklubist Viraaž, kes saavutas noormeeste U18 vanuseklassi kümnevõistluses 6282 punktiga hõbemedali. Seejuures teenis Kivi kolm alavõitu: odaviskes tulemusega 52.49, 1500 meetri jooksus ajaga 4.37,83 ja 400 meetri jooksus ajaga 50,83. Kettaheites oli ta aga tulemusega 34.44 kolmas.

Võru klubi Lõunalõvi esindajatest tõusis kõrgeimale kohale U20 vanuseklassis võistelnud Ester Liira, kes saavutas 5. koha. Seejuures oli Liira nii odaviskes kui ka 800 meetri jooksus teine. Tema klubikaaslane Kaisa Kuragin oli aga U16 vanuseklassis kuues, saades seejuures kolmanda koha kõrgushüppes.