E, 3.10.2022

Kodukohvikud ahvatlesid retroburgeri ja põdralihaga

Jaanika Elias
Kodukohvikud ahvatlesid retroburgeri ja põdralihaga
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Karilatsi külas Jutu talus tegutsenud kodukohviku tulu läks talu perenaise Maie Asuri kinnitusel kohalikule külaseltsile.

 

 
Karilatsi külas Jutu talus tegutsenud kodukohviku tulu läks talu perenaise Maie Asuri kinnitusel kohalikule külaseltsile.    Foto: Jaanika Elias

Mitmeski Põlva valla külas oli nädalavahetus tavatult rahvarohke, oli ju nendes võimalik kohvikutepäeva puhul osa saada hõrgutistest, mida igapäevaselt avatud söögikohast leida ei pruugigi.

Mammastes asuva kodukohviku Ritsikas juures oli hommikul kell 11 veel vähe rahvast liikvel. Teenindaja Erle Teksel kinnitas samas, et külastajaid hakkabki tavaliselt pärast lõunat rohkem tulema. Ritsikas osales kohvikutepäeval kolmandat korda ja tavaliselt on rahvast kõige enam ligi tõmmanud retroburger, suši ja poke-kausid.

Lastele lähevad väga peale minipannukad, mis Tekseli sõnul eelmisel aastal juba enne õhtut otsa lõppesid. Ka jäätisekokteil on laste seas populaarne. Pere pisematele oli tänavu üldse rohkem mõeldud: leti lähedal oli suur roosa batuut.

Märksõnad
Tagasi üles