Põlva Serviti tuli Klaipedas teisele kohale

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
Klaipeda turniiri finaalmängus osalejad
Klaipeda turniiri finaalmängus osalejad Foto: Klaipeda Dragunas

Klaipedas leidis aset käsipalliturniir, kust ka Põlva Serviti osa võttis. Kokku osales võistlusel kuus meeskonda. Põlvakad võidutsesid mõlemas alagrupimängus. Kaunase Granitas-Karyse (Leedu) võistkond alistati 32 : 26 ning lätlaste ASK/LSPA tiimist oldi paremad seisuga 35 : 29.

Poolfinaalis võtsid põlvakad mõõtu Kaitsevägi/Mistra meeskonnaga, kes pidi tunnistama Serviti 27 : 21 paremust. Taas viskas Serviti uusim lisa Jürgen Rooba kõige rohkem – lausa kuus väravat, talle järgnes Tõnis Kase neljaga.

Finaalis kohtuti Läti meistri Dobele Tenaxiga. Põlvakad jäid vastastele alla 37 : 34 ning nii tuldi turniiril teisele kohale. Serviti ridadest viskas finaalis enim väravaid Jürgen Rooba, kes kogus neid kaheksa. Alfred Timmo panustas viiega, nelja peale jäid Henri Sillaste, Carl-Eric Uibo ja Andris Celminš.

«Turniiril lasime kõigil mängida ja jagasime koormust suhteliselt võrdselt. Kõik said piisavalt mänguaega ja hästi sai ka hakkama nooruke Aron Saarna,» nentis meeskonna peatreeneri rollis olnud Kristjan Muuga.

«Kolmes esimeses mängus said ääred päris palju joosta ja tänu sellele oli mäng lihtsam kui finaalis. Kohati oli ka ka kaitse täitsa normaalne,» lisas Muuga.

Märksõnad

Tagasi üles