E, 3.10.2022

Politsei pidas Valgas kinni tapmises kahtlustatava mehe

Tiit Loim
, reporter
Politsei pidas Valgas kinni tapmises kahtlustatava mehe
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Politseiauto tööpostil. Pilt on illustratiivne.
Politseiauto tööpostil. Pilt on illustratiivne. Foto: Arved Breidaks

Politsei pidas reedel Valgas kinni 59-aastase mehe, keda kahtlustatakse 53-aastasele mehele surmavate vigastuste tekitamises.

Eile õhtul kella 18.20 ajal anti häirekeskusele teada teadvuseta mehest Valgas asuvas korteris. Tänava nime pole politsei teatel hetkel võimalik avaldada. Korterisse jõudnud meedikud tuvastasid mehe surma ning leidsid surnukehalt vägivallale viitavad tundemärgid. Lõuna ringkonnaprokuratuuri vanemprokurör Toomas Liiva täpsustas, et tegu oli torkehaavadega.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Argo Turba rääkis, et sündmuskohalt kogutud tõendid viitavad sellele, et mehele surmavate vigastuste tekitamises on alust kahtlustada samas korteris viibinud 59-aastast meest, kellega ühiselt alkoholi tarvitati.

«Pidasime 59-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning juhtunu üksikasjad selgitame alustatud kriminaalmenetluses,» ütles Turba. Mees peeti kinni Valgas.

Alustatud menetlust viib läbi Lõuna prefektuur ja juhib Lõuna ringkonnaprokuratuur. Ka Toomas Liiva esialgu rohkemat ei avaldanud. «Nii kahtlustatava roll kuriteo toimepanemises, kuriteo motiiv kui ka kõik teised selle juhtumi asjaolud selgitatakse välja käimasoleva kriminaalmenetluse käigus,» lisas prokurör.

Märksõnad
Tagasi üles