K, 7.12.2022

Võru uus võrkpalliklubi teeb debüüdi

Tomi Saluveer
, reporter
Võru uus võrkpalliklubi teeb debüüdi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ees vasakult: Sten Maask, Matt Slivinski, Garret Zolg, Rasmus Meius, Kaspar Vider ja Robin Kahu. Taga vasakult: abitreener Priit Tigane, Cris Karlis Lepp, Maksim Ševtšenko, Jasper Frey, Mattias Rahuoja, Sten Perillus, Tarvo Täht ja Devin Põlluste. Pildilt puuduvad Timo Kuus, Jarek Jänes ja Edvarts Buivids.
Ees vasakult: Sten Maask, Matt Slivinski, Garret Zolg, Rasmus Meius, Kaspar Vider ja Robin Kahu. Taga vasakult: abitreener Priit Tigane, Cris Karlis Lepp, Maksim Ševtšenko, Jasper Frey, Mattias Rahuoja, Sten Perillus, Tarvo Täht ja Devin Põlluste. Pildilt puuduvad Timo Kuus, Jarek Jänes ja Edvarts Buivids. Foto: Barrus Võru Vk

Võru võrkpalliklubil Barrus on meeskond komplekteeritud ning juba pühapäeval seisab ees esimene meeste võrkpalli Balti liiga mäng. Klubi eesmärk on jõuda liigas juba esimesel aastal medalile.

«Oleksime tahtnud saada võistkonna komplekteerimisel juurde ka mõne kogenud eestlase, kuid paraku see ei õnnestunud,» lausus võistkonna peatreener Oliver Lüütsepp. «Kuid nooremate meeste seltskonnas on kõik Eesti poisid töökad ja suure potentsiaaliga ning nendega on huvitav tööd teha. Lõpuks olen tulemusega küllaltki rahul.»

Andekad mängijad

Märksõnad
Tagasi üles