Põlva noored käsipallurid võidutsesid kodusel turniiril

Lõuna-Eesti Postimees
Copy
2010. aastal sündinute vanusegrupis saavutas Põlva SK esikoha.
2010. aastal sündinute vanusegrupis saavutas Põlva SK esikoha. Foto: Erakogu

Eelmisel nädalavahetusel toimus Põlva Mesikäpa hallis noorte käsipallurite rahvusvaheline turniir Põlva Cup 2022. Kategooriaid oli kolm: poisid 2006, poisid 2008 ning poisid 2010.

Kõikides vanusegruppides oli meeskondi kuus ning osalejaid koondus Põlvasse nii Eestist, Lätist kui ka Leedust. 18-st võistkonnast olid pooled väljaspool Eestit, teatas Põlva käsipalliklubi.

Poiste 2006 vanusegrupis tulid põlvakad tihedas konkurentsis tublile 4. kohale. Esikoha võtsid lätlased Dobelest, hõbedale tulid leedukad Panevėžysest ning pronksile Läti noormehed Ludzast.

2008. kategoorias võitsid Põlva noormehed ühe kaotusega hõbeda. Paremad olid vaid käsipallurid Tallinna käsipalliakadeemiast, leedukad Moletaist platseerusid kolmandale kohale.

2010. aastal sündinute vanusegrupis olid põlvakad esindatud kahe võistkonnaga. Põlva SK 1 (avafotol, erakogust) võitis iga vastast ülekaalukalt ja saavutas 1. koha. Järgnesid leedukate Zarasai ning Valga Käval. Põlva SK 2 meeskond tuli ühe võidu ja ühe võiduga 5. kohale.

Tagasi üles