Võidu võtnud Barrus Võru jätkab Balti liiga liidrina

Barrus Võru oli Selver/TalTechist üle 3:0 ja jätkab Balti liiga liidrina.
Barrus Võru oli Selver/TalTechist üle 3:0 ja jätkab Balti liiga liidrina. Foto: Andri Tallo / Barrus Võru VK

Kolmapäeval pidas Balti liigas oma teise kodumängu Barrus Võru Võrkpalliklubi, kui kohtuti Selver/TalTechi meeskonnaga. Võru meeskond võttis üsna kindla 3:0 (25/18 25/23 25/21) võidu ning jätkab täiseduga liidrikohal.

Avageim kulges tasavägiselt, kuni kodumeeskond 20:16 ette pääses ja 25:18 geimivõidu võttis. Ka teine ja kolmas vaatus algasid paremini pealinna klubi jaoks, kuid geimide teises pooles tegutsesid Barruse mängijad paremini, kirjutas volley.ee.

Oliver Lüütsepa juhendava Barruse resultatiivseimaks kerkis üle 200-pealise publiku ees ameeriklane Matthew Slivinski, kes tõi 18 punkti (+9). Hea esituse tegi rünnakul ka Devin Põlluste, kelle arvele jäi 12 punkti (+8). Rasmus Meius lisas 7 silma (+0) ja Sten Perillus 5 (+1). Võru meeskond sai blokist 10 punkti, servilt 2 (12 viga). Vastuvõtt oli 52 ja rünnak 46%.

Selver/TalTechi poolel keegi kahekohalise skoorini ei jõudnud, edukaimad olid võrdselt 8 punktiga Marx Aru (+6) ja Jan Markus Üprus (+1). 7 punkti (+3) lisas Rauno Tamme. Tallinna klubi vastuvõtt oli 43%, rünnak 36%, blokist saadi 4 ja servilt samuti 4 punkti (eksiti 8 pallingul).

Barrus on tabelis 6 punktiga esikohal, Selver/TalTech on teisena võitnud ühe ja kaotanud ühe kohtumise.