Karikavõistlustel tuli kolm medalit Lõuna-Eestisse

Lõuna-Eesti Postimees
Meeste U20 vanuseklassi võidu viis koju Võru kergejõustiuklubi Lõunalõvi esindaja Jürgen Joonas. Foto: Marko Mumm/Eesti Kergejõustikuliit

Eesti murdmaajooksu karikavõistlustel selgusid parimad krossijooksjad U14 vanuseklassist täiskasvanuteni. Kolm medalit tuli ka Lõuna-Eestisse.

Noormeeste U20 vanuseklassis läbis kuus kilomeetrit kõige kiiremini Jürgen Joonas Võru kergejõustikuklubist Lõunalõvi, tema ajaks märgiti 20.15.

U20 vanuseklassi neidudel tuli läbida neljakilomeetrine rada. Kolmanda koha võitis Carmen Rääk Valga klubist Maret-Sport tulemusega 17.09.

Neidude U18 vanuseklassis tuli kolmekilomeetrisel rajal teiseks Tõrva neiu Bianka Uhtjärv spordiklubist Viraaž tulemusega 11.17.

Pärnumaal Jõulumäe tervisespordikeskuses korraldatud võistlustel oli stardis ligi 250 sportlast 27 klubist. Klubide arvestuses oli Maret-Sport kümnes, Lõunalõvi 19. ja Viraaž 23.

Võistluste käigus selgus ka Eesti koondis, kes sõidab 22. oktoobril Lätis toimuvatele Balti murdmaajooksu võistkondlikele meistrivõistlustele. Koondisesse arvati ka Joonas, Rääk ja Uhtjärv.