T, 29.11.2022

Spordirahvas kogunes Käärikule tulevikku vaatama

Lõuna-Eesti Postimees
Spordirahvas kogunes Käärikule tulevikku vaatama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kääriku konverentsisaali täitsid neljapäeva pärastlõunal spordimaailma tuntud tegijad.
Kääriku konverentsisaali täitsid neljapäeva pärastlõunal spordimaailma tuntud tegijad. Foto: Mati Määrits/Lõuna-Eesti Postimees

Otepää vallas asuv Kääriku spordikeskus tähistab sel aastal 75. sünnipäeva. Juubeli tähistamiseks kogunevad täna ja homme Käärikule spordialaliitude esindajad, spordiklubide juhid ja treenerid ning poliitikakujundajad, et maha pidada Kääriku Kärajate nime kandev juubelikonverents.

Sihtasutuse Tehvandi Spordikeskus juhatuse liikme Kristjan Karise sõnul ei ole konverentsi eesmärk näidata Käärikul tehtut ega ajalukku vaadata, kuigi kindlasti tehakse ka seda.

«Konverentsi sisuline põhirõhk on spordivaldkonna tulevikul,» ütles Karis. Ta nimetas oluliste väljakutsetena sporditeaduste ja sportlaste kokkuviimise, Eesti kui sporditurismi sihtkoha arendamise ning kaasaegsete lähenemiste ja innovatsiooni toomise saavutussporti.

Kahepäevase konverentsi lõpetab poliitikute debatt, kus osalevad seitsme erakonna esindajad. Urmas Vaino juhitav väitlus ootab poliitikutelt selget nägemust, milline on Eesti spordivaldkonna tulevik järgneva 4, 8 ja 12 aasta jooksul.

Konverentsist toimub veebiülekanne, mis on mõlemal päeval jälgitav sport.postimees.ee keskkonnas:

https://sport.postimees.ee/7638006/otseulekanne-kaariku-spordikeskuse-juubelikonverentsil-arutatakse-ponevatel-teemadel

Märksõnad
Tagasi üles