K, 7.12.2022

Üritused 19.–26. november

Lõuna-Eesti Postimees
Üritused 19.–26. november
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Lähiajal peaks taas saama ka talverõõme nautida.
Lähiajal peaks taas saama ka talverõõme nautida. Foto: Margus Ansu

Laupäev, 19. november

Tõrva gümnaasiumis

kl 9 gümnaasiumi 105. aastapäeva tähistamine ja vilistlaste kokkutulek.

Valga spordihallis

kl 10 FC Warriori jalgpalliturniir.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 12 Patküla kooli 255. aastapäeva kontsertaktus.

Räpina raamatukogus

kl 15 Lembit Ulfsaki elulooraamatu esitlus, esitlevad Eero Epner ja Maria Ulfsak.

Viitina mõisas

kl 17 Viitina meesansambli kontsert.

Mooste folgikojas

kl 19 kontsert «Katrin Karisma 75».

Viitka päevakeskuses

kl 19 lõikuspidu.

Tagakülas Kungla seltsimajas

kl 19 sügisene peoõhtu ansambliga Vana Kallim.

Uue-Antsla rahvamajas

kl 20 meestepäevapidu.

Sangaste kultuurimajas

kl 20 tantsuõhtu.

Vana-Koiola rahvamajas

kl 20 meestepäeva tantsuõhtu.

Võru spordikeskuses

EIL Boccia paarismänguturniir.

Pühapäev, 20. november

Otepääl Maxima taga

kl 9 kadrilaat.

Valga spordihallis

kl 10 FC Warriori jalgpalliturniir.

Tsooru rahvamajas

kl 12 lauatennisevõistlus.

Värska sanatooriumi juures

kl 12 start Setomaa avastusretkele elektrifättidel.

Võru Kandles

kl 14 tantsupidu 55+.

Puka kultuurimajas

kl 14 tragikomöödia «Veidike õrnust» näitetrupilt Poolvillased.

Misso rahvamajas

kl 14 kaks näitemängu näitetrupi Prunt esituses.

Pühajärve spaas

kl 14.45 Otepää valla mängud: booling.

Valga muusikakoolis

kl 15 pärimusmuusika pilliklubi.

Põlva kultuurikeskuses

kl 17 klubi Kuukiir puhkeõhtu.

Esmaspäev, 21. november

Vastseliina rahvamajas

kl 9.30 MTÜ Müüdud Naer lasteetendus «Luukere Juhani juhtumised».

Põlva kultuurikeskuses

kl 19 Rakvere Teatri etendus «Rosmersholm».

Teisipäev, 22. november

Võru spordikeskuses

kl 10 Põlva maakonna sisekergejõustiku meistrivõistlused.

Võru Kandles

kl 13 VAT Teatri etendus «Mesilane sinu peas»,

kl 19 VAT Teatri etendus «Kauka jumal».

Räpina kultuurikeskuses

kl 19 etendus «Kogõmus mass!».

Kolmapäev, 23. november

Võru spordikeskuses

kl 10 koolinoorte rahvastepallivõistlused,

kl 18 naiste võrkpalli Balti liiga mäng: Barrus Võru VK – TalTech/Tradehouse.

Otepää kultuurimajas

kl 11 Piip ja Tuut püstijalakomöödias «Loomad».

Õru raamatukogus

kl 14 arvamusrännak «Raamatukogude uuenev tähendus».

Peri raamatukogus

kl 16 Ätse Emanda videvikujutud.

Tõrva gümnaasiumis

kl 16 siseorienteerumine.

Rõuge rahvamajas

kl 18 näituse «Uus ja vana rahvamaja» avamine, mälestusi pajatab Toivo Tootsen.

Neljapäev, 24. november

Valga kultuurikeskuses

kl 10 doonoripäev.

Tõrva kultuurimajas

kl 10 väärikate päev, Juhan Uppini kontsert.

Leevi rahvamajas

kl 18 kadriõhtu.

Reede, 25. november

Valga keskväljakul

kl 9 advendilaat.

Puka kultuurmajas

kl 13 pidulik kadripäevalõuna Puka eakatele.

Valga muusikakoolis

kl 16 kontsert «Burdoonide põrinal», esinevad Susanna Viktoria Mõtsmees (torupill) ja Tuuliki Jürjo (orel).

Nõuni kultuurimajas

kl 18.30 Krabi külateatri etendus «Poodi man poliitikast».

Hummuli külakeskuses

kl 19 kadriõhtu.

Mõniste rahvamajas

kl 19 Tsooru külateatri etendus «Pulmad lisandiga», tantsuõhtu ansambliga Ahoi.

Aravu rahvamajas

kl 20 kadripidu.

Laupäev, 26. november

Võru spordikeskuses

kl 10 judovõistlus,

kl 17 Credit 24 meistriliiga: Barrus Võru VK – Jēkabpils.

Värska kultuurikeskuses

kl 11 õpilasfirmade konkurss-laat.

Valga kultuurikeskuses

kl 12 loeng «Mäng kui teraapia ja maailma mõtestamise tööriist».

Tõrva kultuurimajas

kl 12 tsirkuseetendus.

Värska külastuskeskuses

kl 15 filmiharidusprogramm lastele.

Tõrva kirik-kammersaalis

kl 17 naisansambli Hermes juubelikontsert.

Otepää kultuurimajas

kl 18 Tõnis Mäe kontsert «Sajab und».

Alle-Saija teatritalus

kl 19 etendused «Laip sahvris» ja «Piibujutud».

Misso rahvamajas

kl 19 õhtu lätlastega, kontsert.

Rõuge rahvamajas

kl 19 stiilipidu «Nagu 1937...», tantsuks mängib ansambel Untsakad.

Märksõnad
Tagasi üles