R, 3.02.2023

Heategevusjooks toetab Võrumaa noorsportlasi

Lõuna-Eesti Postimees
Heategevusjooks toetab Võrumaa noorsportlasi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Heategevusjooksul Kubijas saavad end proovile panna eri vanuses inimesed, kes peavad lugu liikumisest.
Heategevusjooksul Kubijas saavad end proovile panna eri vanuses inimesed, kes peavad lugu liikumisest. Foto: arhiiv

Kubija terviseradadel leiab pühapäeval aset kaheksas heategevusjooks. See on ellu kutsutud, et toetada Võru maakonna tublimaid noorsportlasi.

Iga spordiaasta lõpus saavad Võrumaa spordiklubid esitada tunnustamiseks enda tublimad 15–16-aastase noormehe ja neiu ning 17–18-aastase noormehe ja neiu, kes lõppeval aastal kõige rohkem silma paistnud nii oma tulemuste kui sportliku motivatsiooniga. Sama kehtib ka mees- ja naisjuunoride puhul.

Kõiki neid noori tunnustatakse Võrumaa spordiaasta lõpetamisel. Lisaks tunnustusele jagatakse just heategevusliku jooksu abil kogutud raha motivatsioonistipendiumiteks, mille saajad valib esitatud noorte hulgast Võrumaa Spordiliidu juhatus detsembri lõpus. Arvestatakse nii saavutusi kui motiveerituse silmapaistvust.

Pühapäevase ürituse distantsid on 8 ja 4 kilomeetrit, neid saab läbida nii joostes kui ka kõndides. Lisaks on kavas mudilaste jooks. Piisava lume korral on plaanis ka suusatamine.

Osavõtutasu alammäär on viis eurot, kuid ülemmäära pole paika pandud, sest igaüks võib teha just nii suure annetuse, kui ta soovib. Mida suurem kogutud summa on, seda väärikamalt noori tunnustada saab. Tasu või ka niisama noorte toetuseks tehtava annetuse saab kanda Võrumaa Spordiliidu arveldusarvele SEB pangas, selgituseks tuleb märkida «Noorsportlaste toetuseks».

Jooksu korraldab Võrumaa Spordiliit.

Märksõnad
Tagasi üles