L, 4.02.2023

Aasta konsulendiks valiti võrumaalane

Lõuna-Eesti Postimees
Aasta konsulendiks valiti võrumaalane
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Aasta konsulent 2022 on Sirje Madisson Võrumaalt.
Aasta konsulent 2022 on Sirje Madisson Võrumaalt. Foto: Maaelu Edendamise Sihtasutus

Eile kuulutas Maaelu edendamise sihtasutus (MES) välja aasta konsulendi 2022, kelleks on maaettevõtluse ja finantsmajanduse konsulent Sirje Madisson Võrumaalt.

Kolleegide sõnul on Madisson maaettevõtjate ja põllumajandustootjate jaoks oluline tugiisik. Klientide tagasiside tema tööle on positiivne, ta on aus ja konkreetne. Kolleegid hindavad tema sõbralikkust ja abivalmidust. Et end pidevalt täiendada, osaleb ta aktiivselt koolitustel ja infopäevadel, samuti korraldab ta neid ise ning võtab aktiivselt osa ka Võrumaa talupidajate liidu tegevusest.

MES-i nõuandeteenistuse juht Leho Verk ütles, et tal on hea meel Sirje Madissonile aasta konsulendi tunnustus üle anda. «Sirjel on konsulendina kogemust juba üle 25 aasta ning ta on hinnatud nii oma klientide kui kolleegide seas,» lisas ta.

Nõuandeteenistus on parimaid konsulente tunnustanud alates 2007. aastast. Aasta konsulendi valimisel võetakse arvesse kolleegide hinnangud kandidaatide töö kvaliteedile ja klientidelt saadud tagasiside, lisaks ka lõppeval aastal sõlmitud nõustamislepingute arv, rahaline maht ja nõustatud klientide hulk.

MES korraldab põllu- ja maamajanduse alast nõuandetegevust kogu Eestis. Nõuandeteenistusega on lepinguliselt seotud erinevatest valdkondadest üle 60 konsulendi. Konsulendid on põllu- ja maamajanduse valdkonnas tegutsevad nõustajad.

Märksõnad
Tagasi üles