R, 24.03.2023

FOTOD ⟩ Jõuluvana laadal näidati ka moedisaineri loomingut

Lõuna-Eesti Postimees
Jõuluvana laadal näidati ka moedisaineri loomingut
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

11. detsembril toimus Otepää vallas Pukas õhtune jõuluvana laat. Pärast tugevat lumesadu võttis pargi laadaks ettevalmistamine palju aega, kuid lumi mitte ainult ei raskendanud tööd, vaid kaunistas ka Puka kultuurimaja parki.

Kella 15-ks kogunes parki kümmekond müüjat. Mõned tulid otse Elva laadalt Pukka müüma käsitööd, ehteid, riideid, kala ja muud. Laadal käis täielik laadamelu.

Veidi hiljem saabus parki jõuluvana ja seekord lumesaaniga. Koos jõuluvana ja jõulumemmega sai valitud Puka Päkapikk 2022 ja süüdatud kultuurimaja pargi jõulupuul tuled. Jõuluvana jagas lastele komme ja jõulumemm viis läbi lõbusaid mänge. Lisaks toimus laadaloterii ja kuulutati välja jõulupärja konkursi võitja.

Kõigil laadal viibijatel oli võimalik käsi soojendada lõke ääres. Pargis kõlas ilus jõulumuusika ja valguskettide valguses muutus park maagiliseks, ütles Puka kultuurimaja kultuurikorraldaja Katrin Uffert.

Pärast kõike seda oli laadarahvas kutsutud kultuurimaja suurde saali, kus sai vaadata Kloun Ummi tsirkuseetendust ja Ukraina moedisaineri Vladira (Irina Vladimirova) õhtukleitide demonstratsiooni. Modellideks olid Elva gümnaasiumi ukraina õpilased ja Puka tantsustuudio Dream noored tantsijad.

«Kultuurimaja poolt täname Irina Vladimirovat suurepärase võimaluse eest korraldada õhtukleitide šõu. Täname noori modelle, kellele see oli esimene moedemonstratsioon. Täname kõiki, kes tulid noortele modellidele kaasa elama!» ütles korraldaja.

Puka õhtuse jõuluvana laada korraldustiim tänab kõiki kauplejaid, laadal osalejaid ja Puka külavanemat, kes oli laadaloterii peaauhinna sponsoriks. «Loodame, et meil õnnestus muuta kõikide jõulutuju veelgi rõõmsamaks ja heledamaks!» lisas Katrin Uffert.

Märksõnad
Tagasi üles