Serviti läks aasta lõpule vastu võiduga

Serviti eest neli väravat visanud Jürgen Rooba ja Tapa puurilukk Mikola Naum.
Serviti eest neli väravat visanud Jürgen Rooba ja Tapa puurilukk Mikola Naum. Foto: Taavi Nagel/Eesti Käsipalliliit

Käsipalli Eesti meistriliigas võõrustas HC Tallinn Sõle spordikeskuses Põlva Servitit.

Henri Sillaste ja endise HC Tallinna mängija Jürgen Rooba väravate toel juhtis Serviti 10. minutiks juba 8: 1 ja 20. minutiks oli Tallinn 10-väravalises kaotusseisus. Poolajale mindi 18: 8.

Põlva meeskond jätkas sama hoogsalt, pakkudes mänguaega ka noortele mängijatele nagu Aron Saarna ja Andero Viljus. 50. minutiks oli Tallinn vajunud 15: 36 kaotusseisu. Matšile pani punkti Kermo Saksingu värav, mis tegi tulemuseks 41: 19. Serviti resultatiivseim oli Sillaste kuue väravaga.

«Meie poolt hea tahtevõime ja pingutusega ning ladus, ühtlane mäng. Terve võistkond läks aastalõpule vastu korraliku sooritusega,» võttis Serviti peatreener Kalmer Musting kohtumise kokku.