T, 7.02.2023

Lõunaeestlased võidutsesid noorte suusasarja etapil

Lõuna-Eesti Postimees
Lõunaeestlased võidutsesid noorte suusasarja etapil
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Noorte suusasarja hooaja teine etapp Lähtel.
Noorte suusasarja hooaja teine etapp Lähtel. Foto: Eesti Suusaliit

Tartumaal Lähte terviseradadel toimus laupäeval Hawaii Express noorte suusasarja hooaja teine etapp, kus selgitati välja võitjad kaheksas vanuseklassis klassikalise tehnika eraldistardist sõitudes.

Eesti Suusaliidu murdmaasuusatamise ala juhataja Ave Nurk jäi suusapäevaga rahule. «Kõige enam tegi rõõmu üle Eesti tegutsevate suusaklubide kasvandike tahe sõita Tartumaale kohale liikumist nautima. Suure koosseisuga olid väljas Spordiklubi CFC, Nõmme Spordiklubi ja Võru Suusaklubi/Spordikooli kasvandikud,» ütles Nurk.

Kokku osales ligi 300 suusatajat 25 klubist.

Teise etapi parimad:

N11 1 km

1. Kendra VARIKOV (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Loreen Shisell RÄNKEL (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

3. Matilda NUUMA (Spordiklubi Serviti)

M11 1 km

1. Märten MÄTAS (Kagu Biathlon)

2. Hugo Bazõlev (Spordiklubi CFC)

3. Marten KALJUMÄE (Spordiklubi CFC)

N12 2 km

1. Maria LISOGOR (Ukraina)

2. Annegrete KUMM (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

3. Ann-Marii METS (Kagu Biathlon)

M12 2 km

1. Eerik VAHTRA (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Andorres VEERPALU (Kagu Biathlon)

3. Tormi PAJUSALU (Suusaklubi Jõulu)

N13 2 km

1. Berit ALLIKSAAR (Sakala Suusaklubi)

2. Anette KIVIMÄGI (Alutaguse Suusaklubi)

3. Mirell KUNINGAS (Alutaguse Suusaklubi)

M13 2,5 km

1. Andrias RÄÄST (Alutaguse Suusaklubi)

2. Aaron REHEMAA (A.R Pro Ski Team)

3. Marten NURGAMAA (Alutaguse Suusaklubi)

N14 2,5 km

1. Anett Liisa PARTS (Tamsalu AO Suusaklubi/Tapa VSK)

2. Anette AHU (Alutaguse Suusaklubi)

3. Mirta RAJAS (Alutaguse Suusaklubi)

M14 2,5 km

1. Stefan KIVIL (Emajõe Suusaklubi)

2. Artur HALLIK (Tamsalu AO Suusaklubi/Tapa VSK)

3. Kennet LUUK (Spordiklubi CFC)

N16 2,5 km

1. Gerda KIVIL (Emajõe Suusaklubi)

2. Herta RAJAS (Alutaguse Suusaklubi)

3. Rosibel Marii KALDVEE (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

M16 7,5 km

1. Daniel VARIKOV (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

2. Dominik LOPUHHIN (Nõmme Spordiklubi)

3. Frederik Marten VÄLBE (Nõmme Spordiklubi)

N18 5 km

1. Kretel KALJUMÄE (Nõmme Spordiklubi)

2. Anni Lii UNN (A.R Pro Ski Team)

3. Maarja OLESK (Võru Suusaklubi/Võru Spordikool)

M18 10 km

1. Andre LUUK (Spordiklubi CFC)

2. Richard PIHO (Spordiklubi CFC)

3. Robert Sarapuu (Spordiklubi CFC)

N20 5 km

1. Andra AAVIK (ES Põhjakotkas)

2. Laura LÄÄN (RR Suusaklubi)

3. Kätlin KUKK (Emajõe Suusaklubi)

M20 10 km

1. Oleksandr LISOGOR (Ukraina)

2. Rico ROHI (RR Suusaklubi)

3. Leivo LUHA (Alutaguse suusaklubi)

N23 5 km

1. Greete-Liisa TOOM (Sakala Suusaklubi)

2. Pauline PUUSAAR (Emajõe Suusaklubi)

3. Karoli VILLAKO (Spordiklubi Serviti)

M23 10 km

1. Aleksander TAMM (Emajõe Suusaklubi)

2. Kevin GRIHIN (Karupesa Team)

3. Allain-Marco ANTON (Alutaguse Suusaklubi)

Märksõnad
Tagasi üles