T, 28.03.2023

Eesti laskesuusataja saavutas Haanja IBU juunioride etapil kõrge koha

Lõuna-Eesti Postimees
Eesti laskesuusataja saavutas Haanja IBU juunioride etapil kõrge koha
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Parima eestlasena saavutas Tuudor Palm suurepärase 6. koha.
Parima eestlasena saavutas Tuudor Palm suurepärase 6. koha. Foto: Greta Külvet

Kolmapäeval anti Haanjas avapauk IBU (Rahvusvaheline Laskesuusatamise Liit) juunioride karikasarja etapile. Sprindidistantsi võitis naistest sakslane Johanna Puff, meestest prantslane Theo Guiraud Poillot. Parima eestlasena saavutas Tuudor Palm suurepärase 6. koha.

Palm läbis lasketiirud eksimusteta ja kaotust võitjale kogunes 26,9 sekundit. «Jään võistlusega väga rahule. Tulemus on täpselt selline nagu sihtisin ja järgmistel võistluspäevadel saab veel parem olla,» ütles Tuudor Palm. Ta lisas, et Haanja etapp on väga hästi korraldatud ja raja ääres on palju tuttavaid. «Lasketiirus on eriti hästi kuulda, kuidas fännid kaasa elavad. See on väga vinge.»

Rahvusvahelises konkurentsis astus võistlustulle 189 sportlast 24 rahvuskoondisest. Lisaks Palmile esindasid Eesti noorte ja juunioride koondist neidudest Lisbeth Liiv, Vibeke Välbe, Gerda Kivil, Pauline Puusaar, Violetta Konopljova, Mia Mai Huik ja Hanna Gunnari, noormeestest Mark-Markos Kehva, Markus Rene Epner, Ivar Všivtsev, Ralf Vikat, Gregor Narusk ja Joosep Perv.

Haanja IBU juunioride karikasarja etapp jätkub reedel taas sprindivõistlustega. Võistlus on kõigile pealtvaatajatele tasuta.

Märksõnad
Tagasi üles