K, 29.03.2023

Nädala lõpp toob nii öösel kui päeval vaid plusskraadid

BNS
Nädala lõpp toob nii öösel kui päeval vaid plusskraadid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kevad on juba mitu nädalat vesipappidel põues olnud.
Kevad on juba mitu nädalat vesipappidel põues olnud. Foto: Karl Adami

Nädala lõpus on nii öösel kui päeval oodata vaid plusskraade, kuid enne seda tuleb vähemalt öösiti korralikku pakast.

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Kohati on udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Külma on 6-12, kohati kuni 15 kraadi, saartel ja paiguti rannikul 2-8 kraadi.

Ennelõunal on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Hommikul on paiguti udu. Pärastlõunal lääne poolt alates pilvisus tiheneb, ent ilm püsib olulise sajuta. Tuul pöördub kagusse ja tugevneb järk-järgult 3-9, õhtul saartel puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus -1 kuni +3 kraadi.

Laupäeva öösel on pilves ilm. Pärast keskööd sajab kohati vähest lund, lörtsi ja vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti 15-17 m/s. Öö hakul on õhutemperatuur vahemikus -3 kuni +3 kraadi, hommikuks see tõuseb.

Päeval on enamasti pilves ilm. Kohati sajab vihma, lörtsi ja lund, õhtul on sadu laialdasem. Puhub kagu- ja lõunatuul 6-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 m/s, õhtul pöördub tuul saartel edelasse ja nõrgeneb veidi. Sooja on 2-5 kraadi.

Pühapäeva öösel on enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 16 m/s, pärast keskööd nõrgeneb järk-järgult. Sooja on 1-4 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Puhub lõunakaare tuul 2-8 m/s. Sooja on 2-6 kraadi.

Märksõnad
Tagasi üles